Dansk Monteforening

Mobile navigation
Real Love/ Anne Hermansen d. 17/10/15Foto: Ole Hindby

Ryttere som må ride uddannelsesløb

Real Love/ Anne Hermansen d. 17/10/15
Del artiklen:Sharing - FacebookSharing - Twitter

Rytterlisten

| Skrevet af Sabina Gammelgård |

Montélicensindehavere i DK

Senest opdateret d. 23.06.2018

(Ændringer/tilføjelser sendes til Sabina Gammelgård på enten facebook eller email bine_mig@hotmail.com)

 

 

Hjemmebaneryttere

Til Rådighed

Lunden

Rikke Christiansen (Lunden)

23 45 74 91

Chilli Hansen (Lunden)

22 63 09 31

Maria Hansen (Lunden)

52 25 63 94

Kristina Jensen (Lunden)

51 89 82 14

Ann Dorthe Jørgensen (Lunden)

28 43 31 18

Nicole Marsing (Lunden)

22 97 25 41

Zasja Obel Sørensen (Lunden)

28 72 29 22

Josephine Olsson (Lunden)

-rider kun egne

Lea Iris Søndergaard (Lunden)

60 12 16 96

Rikke Rohbach Bonde (Lunden)

24 82 06 89

Kristina Nielsen (Lunden)

27 61 69 71 

 

 

 

Kristina Hansen (Bh)

28 57 30 25

Therese Mikkelsen (Bh)

60 10 68 36

Terese Møller (Bh)

28 44 70 56

Michala Haagensen (Bh)

28 60 45 82

Lisbeth Nøhr (NFT)

30 72 08 67

Louise A. H. Lundgaard (Jvb)

51 25 54 80

Christian Schram (Jvb)

28 58 33 91

Kathrine Havmand Jensen (Jvb)

26 79 60 33

Anette Uglebjerg (Jvb)

28 51 20 26

Iben Engholm (Jvb)

51 55 14 50

Pernille Munch Lassen (Jvb)

50 70 42 22

Sabina Gammelgård (Skive)

30 23 13 73

Tineke Borup (Skive)

24 42 83 22

Mariann T. Nielsen (Skive)

21 70 99 01

Michelle Mønster (Skive)

21 18 08 43

Solveig H. Davidsen (Skive)

30 59 07 39

Nanna Sørensen (Aav)

50 40 39 31

Karoline Ravnholt Henriksen (Aav)

30 51 28 18

Bornholm

Therese Mikkelsen (Bh)

60 10 68 36

Laura Pedersen (Bh)

60 16 15 93

Dorthe Dahl (Bh)

27 62 14 95

Kristina Hansen (Bh)

28 57 30 25

Annika Kofoed (Bh)

Kristina Hansen (Bh)

Josefine K. Hansen (Bh)

Anette W. Hansen (Bh)

Susanne Munk (Bh)

Terese Møller (Bh)

28 44 70 56

Michala Haagensen (Bh)

28 60 45 82

 

Nicole Marsing (Lunden)

22 97 25 41

Rikke Christiansen (Lunden)

23 45 74 91

Ann Dorthe Jørgensen (Lunden)

28 43 31 18

Mariann T. Nielsen (Skive)

21 70 99 01

Iben Engholm (Jvb)

51 55 14 50

Nanna Sørensen (Aav)

50 40 39 31

 

 

Nykøbing Falster

Lisbeth Nøhr (NFT)

30 72 08 67

Stine Juul-Marker (NFT)

60 91 13 97

Lise Ullerup Hansen (NFT)

28 93 21 93

(ej til rådighed på hjemmebanen)

 

 

Nicole Marsing (Lunden)

22 97 25 41

Chilli Hansen (Lunden)

22 63 09 31

Lea Iris Søndergaard (Lunden)

60 12 16 96

Zasja Obel Sørensen (Lunden)

28 72 29 22

Rikke Christiansen (Lunden)

23 45 74 91

Ann Dorthe Jørgensen (Lunden)

28 43 31 18

Kristina Nielsen (Lunden)

27 61 69 71 

Therese Mikkelsen (Bh)

60 10 68 36

Terese Møller (Bh)

28 44 70 56

Mariann T. Nielsen (Skive)

21 70 99 01

Nanna Sørensen (Aav)

50 40 39 31

Iben Engholm (Jvb)

51 55 14 50

 

Odense

Christine Louise Jensen (Fvb)

40 64 10 10

Monica Fentz (Fvb)

21 74 42 34

Louise Maria Andersen (Fvb)

20 84 61 58

Camilla Spuhr Jensen (Fvb)

21 33 23 50

 

Nicole Marsing (Lunden)

22 97 25 41

Ann Dorthe Jørgensen (Lunden)

28 43 31 18

Rikke Rohbach Bonde (Lunden)

24 82 06 89

Zasja Obel Sørensen (Lunden)

28 72 29 22

Therese Mikkelsen (Bh)

60 10 68 36

Kristina Hansen (Bh)

28 57 30 25

Louise A. H. Lundgaard (Jvb)

51 25 54 80

Anette Uglebjerg (Jvb)

28 51 20 26

Christian Schram (Jvb)

28 58 33 91

Camilla Andersen (Jvb)

31 41 10 31

Pernille Munch Lassen (Jvb)

50 70 42 22

Iben Engholm (Jvb)

51 55 14 50

Kathrine Havmand Jensen (Jvb)

26 79 60 33

Sabina Gammelgård (Skive)

30 23 13 73

Camilla Jensen Dahl (Skive)

28 68 81 83

Solveig H. Davidsen (Skive)

30 59 07 39

Tineke Borup (Skive)

24 42 83 22

Mariann T. Nielsen (Skive)

21 70 99 01

Michelle Mønster (Skive)

21 18 08 43

Nanna Sørensen (Aav)

50 40 39 31

Mai Snoger (Aav)

42 73 57 58

Mette S. Andersen (Aav)

24 93 13 42

Karoline Ravnholt Henriksen (Aav)

30 51 28 18

Billund

Isabella Eskildsen (Blll)

Julie Syskind (Bill)

 

 

Louise A. H. Lundgaard (Jvb)

51 25 54 80

Nicole Marsing (Lunden)

22 97 25 41

Ann Dorthe Jørgensen (Lunden)

28 43 31 18

Kristina Hansen (Bh)

28 57 30 25

Louise Maria Andersen (Fvb)

20 84 61 58

Rikke Rohbach Bonde (Lunden)

24 82 06 89

Christian Schram (Jvb)

28 58 33 91

Kathrine Havmand Jensen (Jvb)

26 79 60 33

Anette Uglebjerg (Jvb)

28 51 20 26

Pernille Munch Lassen (Jvb)

50 70 42 22

Sabina Gammelgård (Skive)

30 23 13 73

Camilla Jensen Dahl (Skive)

28 68 81 83

Tineke Borup (Skive)

24 42 83 22

Mariann T. Nielsen (Skive)

21 70 99 01

Michelle Mønster (Skive)

21 18 08 43

Mette S. Andersen (Aav)

24 93 13 42

Nanna Sørensen (Aav)

50 40 39 31

Mai Snoger (Aav)

42 73 57 58

Marie S. Andersen (Aav)

24 93 13 37

Karina Madsen (Aav)

40 51 41 33

Iben Engholm (Jvb)

51 55 14 50

Karoline Ravnholt Henriksen (Aav)

30 51 28 18

Solveig H. Davidsen (Skive)

30 59 07 39

Camilla Andersen (Jvb)

31 41 10 31

 

Århus

Louise A. H. Lundgaard (Jvb)

51 25 54 80

Christian Schram (Jvb)

28 58 33 91

Kathrine Havmand Jensen (Jvb)

26 79 60 33

Marc Stott (Jvb)

31 71 49 81

Louise Nørremark (Jvb)

28 73 90 57

Ellen Piltoft (Jvb)

Louise Sørensen (Jvb)

Rikke F. Knudsen (Jvb) rider kun egne

Bitten Jensen (Jvb) rider kun egne

Heidi Astrup (Jvb)

51 86 32 10

Iben Engholm (Jvb)

51 55 14 50

Camilla Andersen (Jvb)

31 41 10 31

Anette Uglebjerg (Jvb)

28 51 20 26

Pernille Munch Lassen (Jvb)

50 70 42 22

 

Nicole Marsing (Lunden)

22 97 25 41

Ann Dorthe Jørgensen (Lunden)

28 43 31 18

Kristina Hansen (Bh)

28 57 30 25

Lise Ullerup Hansen (NFT)

28 93 21 93 

Louise Maria Andersen (Fvb)

20 84 61 58

Anette Uglebjerg (Jvb)

28 51 20 26

Sabina Gammelgård (Skive)

30 23 13 73

Solveig H. Davidsen (Skive)

30 59 07 39

Camilla Jensen Dahl (Skive)

28 68 81 83

Mariann T. Nielsen (Skive)

21 70 99 01

Tineke Borup (Skive)

24 42 83 22

Michelle Mønster (Skive)

21 18 08 43

Nanna Sørensen (Aav)

50 40 39 31

Anne L. Hermansen (Aav)

25 46 65 25

Rikke Kristensen (Aav)

40 58 22 44

Mai Snoger (Aav)

42 73 57 58

Marie S. Andersen (Aav)

24 93 13 37

Karina Madsen (Aav)

40 51 41 33

Karoline Ravnholt Henriksen (Aav)

30 51 28 18 

Skive

Sabina Gammelgård (Skive)

30 23 13 73

Mariann T. Nielsen (Skive)

21 70 99 01

Tineke Borup (Skive)

24 42 83 22

Solveig H. Davidsen (Skive)

30 59 07 39

Michelle Mønster (Skive)

21 18 08 43

Camilla Jensen Dahl (Skive)

28 68 81 83 

Nicole Marsing (Lunden)

22 97 25 41

Ann Dorthe Jørgensen (Lunden)

28 43 31 18

Kristina Hansen (Bh)

28 57 30 25 

Lise Ullerup Hansen (NFT)

28 93 21 93

Camilla Spuhr Jensen (Fvb)

21 33 23 50

Louise Maria Andersen (Fvb)

20 84 61 58

Louise A. H. Lundgaard (Jvb)

51 25 54 80

Christian Schram (Jvb)

28 58 33 91

Rikke Rohbach Bonde (Jvb)

24 82 06 89

Kathrine Havmand Jensen (Jvb)

26 79 60 33

Iben Engholm (Jvb)

51 55 14 50

Camilla Andersen (Jvb)

31 41 10 31

Pernille Munch Lassen (Jvb)

50 70 42 22

Rikke Kristensen (Aav)

40 58 22 44

Nanna Sørensen (Aav)

50 40 39 31

Anne L. Hermansen (Aav)

25 46 65 25

Mai Snoger (Aav)

42 73 57 58

Marie S. Andersen (Aav)

24 93 13 37

Karina Madsen (Aav)

40 51 41 33

Michelle Hvalsø Bloch (Aav)

26 18 43 41

Karoline Ravnholt Henriksen (Aav)

30 51 28 18 

Aalborg

Rikke Kristensen (Aav)

40 58 22 44

Nanna Sørensen (Aav)

50 40 39 31

Anne L. Hermansen (Aav)

25 46 65 25

Marianne Mechlenburg (Aav)

24 80 34 71

Mai Snoger (Aav)

42 73 57 58

Marie S. Andersen (Aav)

24 93 13 37

Kristine Raal Jensen (Aav)

20 88 09 21

Karina Madsen (Aav)

40 51 41 33

Michelle Hvalsø Bloch (Aav)

26 18 43 41

Karoline Ravnholt Henriksen (Aav)

30 51 28 18

 

Nicole Marsing (Lunden)

22 97 25 41

Ann Dorthe Jørgensen (Lunden)

28 43 31 18

Rikke Rohbach Bonde (Lunden)

24 82 06 89

Kristina Hansen (Bh)

28 57 30 25

Lise Ullerup Hansen (NFT)

28 93 21 93 

Louise Maria Andersen (Fvb)

20 84 61 58

Louise A. H. Lundgaard (Jvb)

51 25 54 80

Christian Schram (Jvb)

28 58 33 91

Kathrine Havmand Jensen (Jvb)

26 79 60 33

Anette Uglebjerg (Jvb)

28 51 20 26

Iben Engholm (Jvb)

51 55 14 50

Camilla Andersen (Jvb)

31 41 10 31

Pernille Munch Lassen (Jvb)

50 70 42 22

Sabina Gammelgård (Skive)

30 23 13 73

Camilla Jensen Dahl (Skive)

28 68 81 83 

Tineke Borup (Skive)

24 42 83 22

Kristina Møller (Skive)

30 28 21 83

Mariann T. Nielsen (Skive)

21 70 99 01

Michelle Mønster (Skive)

21 18 08 43

Solveig H. Davidsen (Skive)

30 59 07 39

Everhorse Photo 242*77 Bet25 Spildansk AB Rideudstyr Danske Spil Logo

Vi bruger cookies for at forbedre din oplevelse samt vurdere brugen af de enkelte elementer på danskhv.dk og herunder danskhv.dk/dansk-monteforening. På dette website bruges cookies til statistik og personalisering af indhold og annoncer. Ved fortsat brug af websiden godkender du cookiepolitikken.

Læs mere